Pınarbaşı Yıldız Park Düğün Salonu, İzmir Yıldız Park Düğün Salonu, Pınarbaşı, Düğün Salonu, İzmir Düğün Salonu, Değirmen Altı Mevkii, İzmir Düğün Salonları, Pınarbaşı Düğün Salonları, Yıldız Park Düğün Sarayı, Düğün, Nikah, Salon, Saray, Yıldız, Park, Pınarbaşı, İzmir, Bornova, Değirmenaltı, Sünnet, Düğün, Nikah, Online Düğün, Düğün Salonu, Düğün Sarayı, Nikah Salonu, Nikah Sarayı, Düğün Salonları.

1982 Yılından bugüne düğün sektörüne büyük katkıda bulunan, bilgi ve tecrübesine her geçen gün yenisini katarak sektörde ulus çapında adını duyuran Ziya YILDIZ, bu deneyim ve bilgi birikimini YILDIZ PARK DÜĞÜN ve NİKAHSARAYI ile isimleştirdi.

Türkiye çapında düğün salonlarıyla adını duyuran Pınarbaşı Değirmenaltı Mevkii'nde, Doğal güzelliklerinin yanı sıra yüksek teknoloji kullanılarak dizayn edilen YILDIZ PARK DÜĞÜN ve NİKAH SARAYI, çevresindeki diğer düğün salonlarından ayırt edilen üstün özellikleriyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Çünkü Biz, Sizin İçin Tüm Detayları Düşündük...

Düğün ve Nikah anlayışına yepyeni bir bakış getiren YILDIZ PARK DÜĞÜN ve NİKAH SARAYI özel günlerinizi özel yaşamanız için sizin adınıza en ince detayları bile düşünerek yıldızların üzerinde bir gün geçirmenizi sağlıyor.

Pınarbaşı'nın eşsiz güzellikleri içerisinde, stresten uzak, trafik ve park sorunu yaşamadan, hayat boyu unutamayacağınız muhteşem bir gün geçireceksiniz.

 

   İŞTE UNUTULMAZ ANLAR... 
Video Oynatıcı Açılıyor...

Yıldızpark ®

Bırakın organizasyonun tüm detayları ile Yıldız Park'ın  deneyimli uzman kadrosu
ilgilensin, siz sadece keyfini çıkarın... Yıldız Park, Pınarbaşı'nın doğal güzellikleri, özel menüleri, havai fişek gösterileri, canlı müzik performansı, animasyonları ve daha birçok etkinlikleriyle düğün ve nikahlarınızı unutulmaz kılıyor. Hijyen, damak tadı ve şıklığından ödün vermeyen Yıldız Park Ekibi, size özel ekonomik ya da yemekli paketlerle hizmetinizde...

TEBRİK KARTI GÖNDER

Yıldız Park'ta düğün yaptıran yakınlarınızın mutluluklarına siz de ortak olun. Tebrik kartınızı kolayca oluşturun, mesajınızı yazıp gönderin; sevdiklerinizin yanında olun...

 

Toplam Ziyaretçi Sayısı :

myspace profile view counter

Yıldız Park 2009 © Tüm Hakları Saklıdır - Designed by BcTeam